Naslovna Sport Ostali sportovi NITEN IZ GRADIŠKE OSVOJIO 27 MEDALJA NA MEDJUNARODNOM TURNIRU

NITEN IZ GRADIŠKE OSVOJIO 27 MEDALJA NA MEDJUNARODNOM TURNIRU

Takmičari Kluba borilačkih vještina “Niten” iz Gradiške osvojili su 27 medalja od toga 7 zlatnih, 9 srebrnih i 11 bronzanih na Međunarodnom karate turniru u Banja Luci pod nazivom “BANJA LUKA OPEN 2022”.

Na turniru je učestvovalo 36 klubova iz Austrije, Slovenije, Srbije, Crne Gore, Hrvatske i BiH.

• David Cvijanović pioniri 2012 god.

Organizator ovog Međunarodnog turnira bio je KK “Sinđelić” iz Banja Luke. Narednog vikenda održavaju se dva Prvenstva Bosne i Hercegovine. U subotu u Vogošći održava se seniorsko prvenstvo BiH, a u nedelju u Zenici prvenstvo za djecu do 13 godina. ”Niten” će na oba takmičenja imati svoje predstavnike.